romek
poniedziałek, 10 września 2018, 13:52

PROFILE / Mateusz KOWALEWSKI (Tęcza Bełżyce) na czele listy TOP 10 open 2018/2019

= Masz już 10 bramek ligowych. Jesteś liderem listy TOP 10 open. To taka klasyfikacja dla wszystkich seniorów na Lubelszczyźnie. Bez różnicowania poziomu rozgrywek, bez przeliczania punktów. Po prostu – dla wszystkich – od Ekstraklasy do B – klasy. Wygrali: Paweł Chochowski (Górnik 1979 Łęczna), Wojciech Więcaszek (Włodawianka),  Janusz Żuk (GKS Niedźwiada), Mateusz Chwedoruk (Eko Różanka) i Kamil Kaczanowski (Wisła Annopol). Na dzień dzisiejszy prowadzi Mateusz Kowalewski z Tęczy Bełżyce. Strzeliłeś już 10 bramek z 23 zdobytych przez  drużynę.

= To fajnie, że ktoś to robi, że liczy.

= U którego trenera rozpoczynałeć?

= Zaczynałem u trenera Michała Winiarskiego

= Czym jest dla ciebie strzelanie bramek?

=  To tylko przyjemność z której radość czerpie cała drużyna. Może to drugie najważniejsze.

= Która z tych 10 bramek była najważniejsza?

=  Zdobyta w Józefowie na 1:1 – dała nam nadzieję na sukces. Wygraliśmy 4:1.

= Czym się interesujesz poza piłka, hobby?

= Interesuje się motoryzacją. No i nauka jest ważna – chce z dobrym wynikiem skończyć szkołę.  A później będę myślał o studiach.

===

PROFILE / Mateusz KOWALEWSKI (ur.10.04.1999). Kluby: Tęcza Kraśnik. Pozycja w drużynie – napastnik. Trenerzy: Michał Winiarski, Radosław Stec. Aktualny lider wyprzedza o jedną bramke Dawida Szczukę z LKS Stróża. Wszystkich triumfatorów przypominamy na www.lubelskapilka.pl

p+


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.