wtorek, 4 września 2018, 09:14

V liga CHEŁM @ PROFILE * Marcin TERLECKI autorem bramki meczowej w meczu Sparta Rejowiec – Unia Białopole * Grający trenerzy biorą sprawy na swoje głowy, ręce i nogi! Klasyczny hattrick po raz pierwszy (?).

PROFILE / Marcin TERLECKI ( ur. 12.04.1994). Napastnik. Kluby: Ogniwo Wierzbica, Spółdzielca Siedliszcze, Sparta Rejowiec Fabryczny. Z występów w barwach Sparty Rejowiec znany od kilku lat. Nazwisko zapamietane z dwóch powodów – nosili je znani piłkarze rodem z Warszawy. Stanisław Terlecki grał w Gwardii Warszawa, Legii Warszawa, Cosmosie Nowy Jork, ŁKS-e Łódź, Polonii Warszawa. Jego syn Maciej Terlecki także grał w Warszawie, miedzy innymi w Polonii razem z ojcem co nie rzadko zdarza się na takim poziomie rozgrywek. Był też w Anderlechcie Bruksela.

Marcin pokazał się w wielu meczach Sparty Rejowiec, strzelił gola, kiedy Sparta grała z jego poprzednim klubem Siedliszczem.  Ale najbardziej zapamietałem go z pewnej rozgreywki na rzuty karne, kiedy to w decydujacym moimencie skusił jedenstkę w ważnym meczu i Sparta odpadła. 1 września 2018 roku w arcytrudnym meczu z Unią Białopole strzelił GOLA meczowego – dającego Sparcie wygraną. Gol padł w czasie 90PLUS. – Sędzia doliczył pięć minut – powiedział nam kolega z boiska Marcina Andrzej Głowacki. – Marcin umieścił piłke meczową w siatce.

A taki bramek meczowych będzie coraz wiecej i podkreślamy to od lat. I bohaterów takich akcji będzie wiecej. Będą szanowami jak najbardziej skuteczni napastnicy i fenomenalni bramkarze. jak kreatywni asystenci pierwszego i drugiego stopnia, jak skurteczni obroćy i błyskotkliwi skrzydłowi. Po prostu – FUTBOL błyskawicznie zmienia swoje oblicze…

Gratulujemy drużynom posiadania finazyjnych pilkarzy – także takich, którzy siedzą często na ławkach rezerwowych, a wchodzę na boisko tylko po to, żeby „ZROBIĆ przewagę” i wygrać punkty i mecz. W weekend najdobitniejszym przykładem „gry meczowej” w czasie 80-90 PLUS doataliśmy w meczu III ligi Avia Świdnik – 2:2. W 41 minucie Prędota i 1:0 w 45 minucie Maluga i 2:0. w 86 Dynarek minucie i 2:1, w 90 minucie  Biedronka i 2:2.

Przypominamy – w sezonie 2018/2019 obserwujemy mecze pod katek ZMIAN w futbolu ogólnie, ale i ZMIAN meczowych, które łamią wynik. Także ZMIAN taktyki gry w II poiłowie i sekwencji meczu 80-90 PLUS…

Ciekawostka – Grający trenerzy na boiski liderami swoich zespołów.  Ignaciuk (Brat) – 3 -bramki, Skorupski (Ogniwo) – bramka, Kamil Góra (Start/ Regent) – 2 bramki), Osoba, Bodys, Sąsiadek.   Bramki za 3 punkty: Staszewski, Chlebiak i przede wszystkim Terlecki.

***

Andrzej IGNACIUK – player-manager czyli grający trener w akcji. Inni także.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Unia Białopole 1:0 (0:0)
Bramka: M. Terlecki (90 + 5).

Start-Regent Pawłów – Ruch Izbica 6:3 (4:2)
Bramki: Góra (8, 42), Karauda (17), Kozioł (44), Chybiak (53, 88 z karnego) – jasińśki (40), Gałka (2). Maciej Ślilwia (70 z karnego) / W 13 min Damian Kozioł (Strat-Regent) przestrzelił rzut karny.

Unia Rejowiec – Ogniwo Wierzbica 2:3 (2:0)
Bramki: Niezbecki (28), Kwiatosz (40) – Knot (26), Skorupski (27), Chlebiuk (84).

Granica Dorohusk – Brat-Cukrownik Siennica Nadolna 1:5 (0:3)
Bramki: Michał Grzywna (85) – Ignaciuk (10, 34, 42), Furmanik (60 samobójcza), Nowicki (74)..

Orzeł Srebrzyszcze – Spółdzielca Siedliszcze 1:4 (0:0)
Bramki: Baryła (81) – Stefańczuk (54, 73, 77), Grzesiuk (68).

Tatran Kraśniczyn – Agros Suchawa 1:2 (1:1)
Bramki: Sadlak (20 z karnego) – Sekulski (41), S. Staszewski (78).

Hetnab Żółkiewka – Frassati Fajsławice 2:7
Bramki: Rycerz (29), Goś (57) – Młynarczyk (19), Chruściel (21), Wanielista (sam), Przenirowski (37, 44), Korzeniowski (60), Gieraz (87).