romek
sobota, 1 września 2018, 12:21

PROFILE @ Przemysław BANASZAK w Widzewie Łódź

Przemysław Banaszak w Widzewie

Przemysław Banaszak został nowym zawodnikiem Widzewa Łódź. 21-letni napastnik podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Banaszak w poprzednim sezonie jako zawodnik Chełmianki Chełm zagrał w 30 spotkaniach III ligi, w których strzelił 20 bramek.

źródło: Chełmianka Chełm / Widzew Łódź

+++

Przypominamy – BANASZEK jest wychowankiem Hetmana Żółkiewka. W barwach Chełmianki był królem strzelców III ligi w sezonie 2017/2018. Teraz zagra w zespole 4-krotnego mistrza Polski. W Wodzewie bedzie grał między innymi z królem strzelców Ekstraklasy w sezonie 2012/2013 – Robertem Deminanem (14 bramek).

p+


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.