piątek, 24 sierpnia 2018, 07:59

Bad Boys Zastawie z kompletem punktów na inaugurację * Po inauguracji „Złe chłopaki” zezłoszczone! I bez kompletu! * Po dwóch kolejkach prowadzi kompletny Huragan!

Złe chłopaki wygrywali w Zastawiu już 3:1 z Granicą Terespol. Zbliżał się czas ostatnich dziesięciu minut PLUS. Piotr Bołtowicz strzelił na  2:4, a Chudzyński na 3:4. Na wyrównanie zabrakło czasu.  Inna sprawa, że ‚złość’ weszła na plan pierwszy, bo teraz okazuje się, ze z udanej inauguracji nici. Wygrane na boisku punkty trzeba oddać LKS Milanów, bo jest decyzja o walkowerze. Jak widać niekiedy materializują się przysłowia, przydomki imienne, czasem łamanie reguł.

CYTAT (Dziennik Wschodni); … – Drużyna Bad Boys Zastawie została ukarana walkowerem 0:3 za inauguracyjne spotkanie na swoim terenie z LKS Agrotex Milanów. W zespole gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik Kamil Świętochowski (rocznik 2002). – Okazało się, że naszego młodzika nie zgłosiliśmy także do drużyny seniorów i zostaliśmy ukarani. Wszyscy jesteśmy mocno zdenerwowani – mówi wiceprezes klubu Szymon Mróz. Na boisku Bad Boys zwyciężył 4:2/ koniec cytatu.

To się zdarza coraz rzadziej – w Stanienie ustalony do przerwy (w 30 minucie) wynik 2:1 piłkarze dowieźli do końca. Trzy bramki dla Bizona Jeleniec strzelił Kiryło. Tylko dwie bramki z jedenastki.

PROFILE/Łukasz KRYŁO (22 lipca 1991. Pomocnik. Wychowanek Orląt Łuków, gdzie rozpoczynał w junioracg. Kluby: Orlęta Łuków, ŁKS Łazy, Bizon Jeleniec.

***

Wypowiedź trenera Huraganu Daniela Wajszczuka:

= Dzisiaj zagraliśmy kolejny dobry mecz. Jeżeli chodzi o organizację gry zarówno w ofensywie, jak i defensywie wyglądało to naprawdę nieźle. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę, lecz, brakowało ostatniego podania, które otworzyłoby drogę do bramki. Na szczęście pod koniec Iwo Czumer dograł idealną piłkę za linie obrony dla Chudowolskiego, który ze strzałem z woleja otworzył wynik. Chwilę później w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Mielnik, lecz górą był golkiper z Łaz. W drugiej połowie konsekwentna gra przyniosła kolejne bramki. A dużo jakości wnieśli zawodnicy wchodzący z ławki rezerwowych. W szczególności wyróżnił się Karol Góralski, który strzelił dwie bramki, a jest nominalnym prawym obrońcą. Mecz oceniam pozytywnie, choć po raz kolejny nie ustrzegliśmy się prostych błędów indywidualnych, ale jak mówi klasyk-zwycięzców się nie ocenia.

ŁKS Łazy – Huragan Międzyrzec 0:4 (0:1)
Bramki: Chudowski 33 i 57, Góralski 70 i 74
Huragan: Płodowski – Czumer, A. Kwaśniewski (55′ Góralski), Mielnik (75′ R. Kwaśniewski), Olszewski, Panasiuk, Jędruchniewicz (70′ Weręgowski), Stalewski (76′ Mirończuk), Korgol, Chudowolski, Kowalewski (56′ Kurenda)

PIŁKARZ meczu  – Karol GÓRALSKI (Huragan)

***

Pozostałe wyniki:

Kujawiak Stanin – Lutnia Piszczac 2:1 (2:1)
Bramki: Purzycki (3), Charmuszka (30) – T. Kaliszuk (25).

Grom Kąkolewnica – Olimpia Okrzeja 8:0 (3:0)
Bramki: Grochowski (16), Bogucki (25, 27), Kanatek (46), Borkowski (53), Muszyński (82 z karnego), Osiak (87, 88).

Bizon Jeleniec – Tytan Wisznice 8:0 (4:0)
Bramki: Kiryło (5, 12, 45), M. Botwina (8), Goławski (14), Olek (49), Gryczka (72), Rosłoń (90).

Bad Boys Zastawie – Granica Terespol 3:4 (1:1)
Bramki: Szymanek (5), R. Wołoszka (60 z karnego), Chudzyński (85) – Bołtowicz (20 z karnego, 55, 82), Hołownia (65).

LKS Agrotex Milanów – Unia Żabików 1:2 (0:1)
Bramki: Podgajny (84) – Księżopolski (33), Struk (74).

Unia Krzywda – Sokół Adamów 2:2 (1:1)
Bramki: Bober (20, 75) – Wesołowski (25), Kuś (70).

W tabeli prowadzi Huragan z kompletem punktów. Strzelił 11 bramek nie tracąc żadnej.