romek
sobota, 18 sierpnia 2018, 06:47

KSIĄŻKA „ŻMUDA i inni”

Zbieraliśmy przez dłuższy czas materiały i zdjęcia. Pilnowaliśmy, dokumentowaliśmy. ŻMUDA jest tylko liderem ZDOBYCZY, najskuteczniejszym piłkarzem w historii lubelskiej piłki. Wygrywał mecze i turnieje… Zdobył najwięcej medali, mistrzostw i pucharów w swojej karierze. Ale my chcemy przedstawić wszystkich… Od pierwszych medalistów – Unii Lublin przed wojną po Tomasovię Tomaszów Lubelski w 2006 roku. Ponad 150 biogramów i całkiem interesujących historii i opowieści o piłkarzach, trenerach, działaczach…

Gdzie rozpoczynali, gdzie i jak wygrywali i przegrywali. Kto ich trenował i miał wpływ na rozwój kariery, kto przeszkadzał i co przeszkadzało, żeby w futbolu osiągnęli więcej. Z kim i przeciwko komu grali w wieku juniora i młodzieńca.

Medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata. ONI – czyliŻMUDA i inni”…

hs


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.