romek
środa, 15 sierpnia 2018, 08:55

LUBLIN (BRONOWICE – 7 września 2018 @) Adam GŁOWACZ i Zdzisław MRÓZ zapraszają!!!

Szanowni koledzy z boiska,

Jak już wcześniej Was poinformowałem, były prezes RKS Motor Lublin – Pan Adam Głowacz ma zaszczyt zaprosić wszystkich nestorów piłkarskich i sympatyków klubu na uroczystą Galę, połączoną z II Ogólnopolskim Lubelskim Jarmarkiem Bronowickim.

W załączeniu przesyłam zeskanowane zaproszenie, gdzie podane są wszystkie informacje o tej gali.

Poniżej podaję nazwiska tych byłych piłkarzy, których telefon kontaktowy i/lub e-mail udało mi się osobiście zdobyć.  Są to:

Władysław Żmuda
Krzysztof Rześny
Waldemar Wiater
Jerzy Krawczyk
Sławomir Kozłowski
Ryszard Dworzecki
Mariusz Korczyński
Mieczysław Marciniuk
Waldemar Fiuta
Marek Leszczyński
Mieczysław (Marek) Marciniuk
Tomasz Jasina
Modest Boguszewski
Marek Skrzypczyński
Janusz Marzec
Jacek Rudak

+++

Mam nadzieję, że wszyscy wymienieni powyżej zechcą przybyć na bronowicką galę.

Chciałbym dodać, że Pan Głowacz prosił abym Wam przekazał, iż mile widziani będą na gali  także inni byli piłkarze RKS Motor, których mnie się nie udało odnaleźć. Jeśli ktokolwiek ma kontakt z kimś spoza w/w listy, niech czuje się upoważniony do zaproszenia go na galę w dniu 7 września 2018 r. Na marginesie chciałbym dopowiedzieć, że Pan Głowacz zamierzał wysłać zaproszenie każdemu osobiście pocztą, ale ja nie mam wszystkich adresów domowych i stąd jest to wspólne zaproszenie drogą elektroniczną dla wszystkich.

Gala ta może być doskonałą okazją dla nas dla zebrania 1000 podpisów popierających uhonorowanie NASZEGO Władzia Żmudy tak jak my chcemy, a nie tak jak chcieliby to urzędnicy.

Zatem do zobaczenia już za 26 dni w DDK Bronowice!!

Z koleżeńskimi pozdrowieniami.
Zdzisław Mróz

***

***


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.