romek
wtorek, 7 sierpnia 2018, 09:56

PROFILE * Hubert CZADY (Kryształ Werbkowice) w KS Łomianki.

Hubert Czady po półrocznej grze w drużynie Kryształu Werbkowice postanowił związać się nowym  kontraktem z klubem KS Łomianki występującym w rozgrywkach  IV ligi okręgu Mazowieckiego (północ). Dziękujemy za godne reprezentowanie zielono – żółto – niebieskich barw i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

mlkskrysztal.futbolowo.pl

+++

PROFILE * Hubert CZADY (ur. 1 maja 1993r.). Napastnik. Kluby: AMSPN Hetman Zamość, KS Drukarz Warszawa, Fundacja KS Hetman Zamość, Kryształ Werbkowice (awans do IV ligi lubelskiej), KS Łomianki (IV liga mazowiecka, 2018).


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.