romek
niedziela, 29 lipca 2018, 07:00

PROFILE 2018 / 3:3 * Dominik PIETRAS z TĘCZY Bełżyce do POM Piotrowice!

Naszym zdaniem to jeden z ciekawszych transferów w lokalnej piłce. Pisaliśmy już o Piotrze Wójciku i Michale Jeleniewski, którzy zagrają w Świdniczance. Przejście Dominika Pietrasa z Tęczy Bełżyce do POM-u Piotrowice, to – naszym zdaniem – także ważny sportowo, ale i medialnie transfer. Zadaliśmy bohaterowie wielu naszych publikacji Dominikowi Pietrasowi trzy pytania.

= Nie powiódł się atak Teczy na V ligę, to mocniejszych wrażeń szukasz?

= Od nowego sezonu będę bronił barw POM-u Piotrowice. Chciałem coś zmienić i spróbować sie w czołowej drużynie okręgowki. Słowem – podjąć nowe wyzwanie, trochę się odkurzyć. Niech w Bełżycach spróbują młodzi.
Ale bede działał przy klubie w Belżycach, tylko że już  już pozasportowo.

= Kiedy debiut?

= Jutro oficjalny debiut w Pucharze Polski. Zagramy w pucharze z Garbarnią Kurów.  POM Piotrowice to fajna drużyna piłkarsko. Buduje też atmosfera w szatni.

= Takie wzmocnienie w POM-ie oznacza, że są konkretne plany?...

= Trener Jarosław Stępień zna lokalną piłke. Wzmocnienia na chwile obecną to niby ja, ale wiem będą inni. Przecież wszyscy wiedzą, ze POM zawsze liczy się w stawce i walczy o premie – jak nie AWANS to miejsce w czołówce. Na podium to tutaj obowiązek.

= Z Garbarnią Kurów sobie chyba poradzicie? 

= Jedziemy po zwycięstwo. Każdy chce wygrywać bo buduje to atmosferę i podnosi morale w drużynie wiec cel jasny. Wygrana.  Powtarzam – POM to fajny. doświadczony zespół, tutaj nie robią rewolucji kadrowych – grą na boisku definiuje pojecie dobry, ambitny zespół.

+++

PROFILE / Dominik PIETRAS (ur. 1989 r). Kluby: Unia Bełżyce, Lublinianka (juniorzy), Janowianka, Unia Bełżyce. Stal Poniatowa, LKS Wierzchowiska, Tęcza Rolplast Bełżyce, Tęcza Bełżyce, POM Piotrowice. SUKCESY: reprezentowanie województwa lubelskiego w swojej kategorii wiekowej wśród takich zawodników jak Rusiecki, Poźniak, Tywoniuk, Kursa, Gamla. Najlepszy piłkarz II ligi lubelskiego futsalu 2018.

Tagi:

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.