romek
piątek, 20 lipca 2018, 07:52

3:3 / Szymon ŁUKASZEWSKI (Unia Białopole) * Trening, trening i jeszcze raz trening…

Strona klubowa Unii Białopole przeprowadziła rozmowę z Szymonem ŁUKASZEWSKIM.  Był o dwa lata młodszy, bo w roku 2016, ale rozmowa była na tyle uniwersalna, że jej fragmenty możemy zacytować TERAZ, a będą i tak aktualne, choć nie wiadomo, gdzie Szymon zagra jesienią 2018. Ale PLUS-em byłaby na pewno gra w IV lidze. Bo zawsze podkreślał, ze warunkiem rozwoju jest trening, trening i jeszcze raz trening… Co ciekawe – uniwersalizm myślenia i przekazywania swoich odczuć podkreślaliśmy na łamach lubelskapilka.pl zaraz po przeczytaniu publikacji.

***

=Mówi się o tobie jako o „Wielkim talencie” z Białopola, jak to odbierasz?

= Nie czuję się lepszy od innych, liczy się tylko zespól i robię wszystko aby dawać drużynie to co umiem robić najlepiej – strzelać bramki.

= Czy to prawda, że interesowała się tobą Chełmianka Chełm?

= Rozmawiałem z trenerem Bożykiem na temat mojej przydatności w Chełmiance, interesowała się mną też Victoria Żmudź. Pozostałem jednak w Unii.

= Co zrobić, żeby być lepszym? 

= Trening, trening, trening. Latem było u mnie różnie ale w zimie postaram odpowiednio przygotować i pomóc drużynie w ligowej walce.

= Czy rozmawiałeś z trenerem o swojej przydatności do drużyny na wiosnę?

= Trener rozmawia z każdym zawodnikiem. Sądzę, iż mnie bardzo potrzebuje, w związku z czym postaram się dać jak najwięcej od siebie aby poczuł, że jestem potrzebny.

=Na jakiej pozycji widzisz się w rundzie rewanżowej i z kim gra ci się najlepiej?

=Moja pozycja na boisku to napastnik. Dobrze gra mi się z Michałem Jabłońskim, choć potrzebujemy jeszcze czasu aby się zgrać. Jeśli trener wystawi mnie na innej pozycji, postaram się sprostać jego oczekiwaniom.

# Gdzie zagra Szymon jesienią 2018 – nie wiadomo, bo zabiegają o niego kluby z regionu. Także IV-ligowe.

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.