romek
sobota, 14 lipca 2018, 07:07

extraliga.pl @ LUBNAR 6. na początek * Czesław RAK trzeci w turbokozaku,,,

W Grudziądzu – w weekend odbył się turniej finałowy extraligi.pl (piłki sześcioosobowej dla polskich firm). LUBNAR Lublin zajął VI miejsce.
Rozgrywki finałowe EXTRALIGI przebiegały w klimacie emocji i walki. Impreza znakomicie przygotowana organizacyjnie i medialnie. Byli znakomici dawni i aktualni ligowcy. 
– W konkursie indywidualnym zająłem miejsce na pudle (3) – mówi Czesław Rak, najstarszy zgłoszony piłkarz w LZPN i nasz współpracownik.  – Wystartowałem bez specjalnego przygotowania.  Generalnie wszyscy zobaczyli o co chodzi w tej extralidze.
– Na czym polegał KONKURS indywidualny? –  rozpytujemy.
– To taki turbokozak, strzały z połowy do pustaka (bez kozła), z kornera do bramki, sam na sam z bramkarzem, żonglerka i itp. Pozornie zabawa, ale daje fajne efekty. Bo na przykład – czy rozgrywek na karne po dogrywkach nie można zaliczyć do „turbokozaka” (?).
hs
**************************************************
=========================
+++++++++++++++++++++++
++++++++++++
Liga szóstek piłkarskich firm coraz popularniejsza (exstraliga.pl).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.