romek
czwartek, 5 lipca 2018, 21:19

IV liga # TERMINARZ jesiennej rundy 2018…

18, 19 sierpnia 2018
Kłos Gmina Chełm – Łada Biłgoraj
Huczwa Tyszowce – Górnik II Łęczna
Polesie Kock – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola – Lublinianka Lublin
MKS Ryki – Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków – Hetman Zamość
Victoria Żmudź – Eko Różanka
Lewart Lubartów – Start Krasnystaw
 
25, 26 sierpnia 2018
Start Krasnystaw – Kłos Gmina Chełm
Eko Różanka – Lewart Lubartów
Hetman Zamość – Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice – Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin – MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna – Polesie Kock
Łada Biłgoraj – Huczwa Tyszowce
 
29 sierpnia 2018 (środa)
Kłos Gmina Chełm – Huczwa Tyszowce
Polesie Kock – Łada Biłgoraj
Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna
MKS Ryki – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków – Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów – Hetman Zamość
Start Krasnystaw – Eko Różanka
 
1, 2 września 2018
Eko Różanka – Kłos Gmina Chełm
Hetman Zamość – Start Krasnystaw
Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna – MKS Ryki
Łada Biłgoraj – Powiślak Końskowola
Huczwa Tyszowce – Polesie Kock
 
8, 9 września 2018
Kłos Gmina Chełm – Polesie Kock
Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce
MKS Ryki – Łada Biłgoraj
Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice
Eko Różanka – Hetman Zamość
 
15, 16 września 2018
Hetman Zamość – Kłos Gmina Chełm
Kryształ Werbkowice – Eko Różanka
Lublinianka Lublin – Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna – Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj – Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce – MKS Ryki
Polesie Kock – Powiślak Końskowola
 
22, 23 września 2018
Kłos Gmina Chełm – Powiślak Końskowola
MKS Ryki – Polesie Kock
Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce
Victoria Żmudź – Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna
Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Eko Różanka – Lublinianka Lublin
Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice
 
29, 30 września 2018
Kryształ Werbkowice – Kłos Gmina Chełm
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Eko Różanka
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw
Łada Biłgoraj – Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź
Polesie Kock – Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola – MKS Ryki
 
6, 7 października 2018
Kłos Gmina Chełm – MKS Ryki
Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź – Polesie Kock
Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw – Łada Biłgoraj
Eko Różanka – Górnik II Łęczna
Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice – Lublinianka Lublin
 
13, 14 października 2018
Lublinianka Lublin – Kłos Gmina Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna – Hetman Zamość
Łada Biłgoraj – Eko Różanka
Huczwa Tyszowce – Start Krasnystaw
Polesie Kock – Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź
MKS Ryki – Orlęta Łuków
 
20, 21 października 2018
Kłos Gmina Chełm – Orlęta Łuków
Victoria Żmudź – MKS Ryki
Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw – Polesie Kock
Eko Różanka – Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość – Łada Biłgoraj
Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski
 
27, 28 października 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Gmina Chełm
Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj – Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość
Polesie Kock – Eko Różanka
Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw
MKS Ryki – Lewart Lubartów
Orlęta Łuków – Victoria Żmudź
 
3, 4 listopada 2018
Kłos Gmina Chełm – Victoria Żmudź
Lewart Lubartów – Orlęta Łuków
Start Krasnystaw – MKS Ryki
Eko Różanka – Powiślak Końskowola
Hetman Zamość – Polesie Kock
Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce
Lublinianka Lublin – Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Górnik II Łęczna
 
10, 11 listopada 2018
Górnik II Łęczna – Kłos Gmina Chełm
Łada Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin
Polesie Kock – Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola – Hetman Zamość
MKS Ryki – Eko Różanka
Orlęta Łuków – Start Krasnystaw
Victoria Żmudź – Lewart Lubartów

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.