romek
sobota, 30 czerwca 2018, 11:20

3:3 / Przemysław JASIŃSKI (Ruch Izbica) * Najlepiej zagrałem ze Spartą Rejowiec.

Trampkarze Ruchu Izbica 2013

* Który mecz uważasz za najlepszy w swoim wykonaniu w sezonie 2017/2018?
* Według mnie, najlepszym w tym sezonie był mecz ze Spartą Rejowiec Fabryczny, ponieważ zespół zagrał bardzo walecznie i ambitnie, co pozwoliło wywieść z trudnego terenu 3 punkty (3:2).

* Jesteś drugi na liście strzelców, nie wierzę ze nie interesują się takim zawodnikiem inne kluby? 

* Tak, ale na chwilę obecną planuję zostać w Ruchu.
* Co  w swojej grze powinieneś poprawić, gdzie tkwią  rezerwy?
* Myślę, że najsłabszą stroną jest na pewno kondycja, ale do poprawy jest także skuteczność w sytuacjach bramowych, której niestety brakowało w niektórych meczach tego sezonu. To trzeba poprawić.
+++
PROFILE / Przemysław JASIŃSKI (ur. 1998). Napastnik. Kluby: Ruch Izbica. Mistrz chełmskiej I ligi trampkarzy w 2013 roku. Pierwszy trener: Arkadiusz Orkiszewski. Drugi młodzieżowiec V ligi roku 2017 za Dawidem Oleksiejukiem z Sparty Rejowiec, a przed Markiem Stefańczukiem z Siedliszcza). W sezonie 2017/2018 drugi na liście najlepszych strzelców V ligi chełmskiej (26 bramek).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.