romek
środa, 20 czerwca 2018, 07:04

PROFILE (3:3) / Damian DUDEK (LKS Kowalin) – Najważniejszy był mecz w Batorzu….

Damian DUDEK – tutaj w Gościeradowie.

= Liczenie bramek jest i łatwe i trudne, nawet w erze cyfryzacji. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że jesteś drugi na liście strzelców lubelskiej klasy B (I)? Strzeliłeś 32 bramki ustępując tylko Kaczanowskiemu – która była najważniejsza?

= Każda z tych bramek była bardzo ważna, nie było żadnej szczególnej.

= Wobec tego inaczej spytamy – który mecz ustawił ostatecznie rozgrywki tak, że awansowaliście?

= Bardzo obawiałem się tego ostatniego meczu – w Batorzu, ponieważ w pierwszej rundzie odważnie zagrali z nami remisując 5:5, kiedy byliśmy gospodarzami.. Ale pierwsze 45 minut w Batorzu pokazało że awans jest już pewny, strzeliłem 5 bramek do przerwy i już mogłem dokonać zmian w zespole – i spokojnie obserwować z ławki, ponieważ jestem grającym trenerem.

= Ale awans Kowalina wydaje się niespodzianką. Czy jesteście przygotowani do gry w klasie A?

=  LKS KOWALIN jest jak najbardziej przygotowany na grę w klasie A . Nawet powiem ,że gwarantuje dużą ilość zdobytych w A-klasie punktów.

mm/p+

PS. LKS Kowalin zajął drugie miejsce w klasie A LUBLIN (I) za Wisłą Annopol. Znalazł się w 10-tce najlepszych  strzelców open i w czołówce wszystkich lubelskich klas A. Strzelenie 5 bramek w 45 minut z pewnością wpisuje się do Klubu Piłkarskich Osobliwości 2018 roku.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.