romek
wtorek, 19 czerwca 2018, 20:36

BRAZYLIA mistrzem MUNDIALU w Świdniku, Belgia wicemistrzem, Dania trzecia (a jak będzie w Rosji?) @ Adampol Team najlepszy! * Krystian CEGIEŁKA królem strzelców – 10

Reprezentowali Brazylię.

Reprezentowali Brazylię.

Zakończyły się dwudniowe zmagania w ramach ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU ‚2018. Do rywalizacji na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku zgłosiły się 32 zespoły. Najlepszym okazał się Adampol Team (Brazylia), który w meczu finałowym pokonał LKS Niedźwiadek Świdnik (Belgia) 5:0 (3:0). Brązowe medale wywalczyli piłkarze Pegimeku (Hiszpania), którzy w decydującym spotkaniu okazali się lepsi od FC Ponalewce (Dania) wygrywając 4:2 (1:1).

W zacnym gronie fundatorów pucharów dla najlepszych drużyn znalazły się świdnickie MEDIA: Przegląd Świdnicki i portal lsw24.pl – puchar za I miejsce, Głos Świdnika i Świdnik Wysokich Lotów – puchar za II miejsce, Nasz Świdnik – puchar za III miejsce, Nowy Tydzień w Świdniku – puchar za IV miejsce i Lokalny Przegląd Piłkarski – puchar „Fair Play”! Statuetki dla najlepszych zawodników ufundował i osobiście wręczył Andrzej Bernat – Hydrocentrum Świdnik. Nagrody rzeczowe dla wyróżnionych zawodników ufundowała firma IBRAMarcin Goździołko.

Pamiątkowe złote, srebrne i brązowe medale ufundował OLIMP Trofea SportowePiotr Sak. Lubelska Hurtownia SPORTICOWiesław Szkutnik. dorzuciła replikę piłki z Mundialu w Rosji, którą były rozgrywane mecze podczas świdnickiego turnieju.

Przypominamy, że Świdnicki Mundial ‚2018 swoim HONOROWYM PATRONATEM między innymi objęli: ZBIGNIEW BARTNIK (ufundował też piłki dla czterech najlepszych drużyn) – Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, TOMASZ SZYDŁO – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5, która w tym roku obchodzi Jubileusz 30-lecia swojej działalności oraz TVP 3 – oddział w Lublinie. Ponadto partnerami tego turnieju były portale lubelskapilka.pl i Lubsport.

Komplet wyników turnieju, wyróżnienia indywidualne oraz „Fair Play” także na – http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,3074739,adampol-team-brazylia-mistrzem-swidnickiego-mundialu-2018-.html

jk

***

DOKUMENTACJA:

* Klastmed (Rosja) – Neo.Net (Arabia Saudyjska) 2:4 (0:3) Bramki: Maciej Średnicki 2 – Jakub Stefaniak 2, Michał Hajkowski, Dawid Grzeszczuk.

* Sokół Świdnik (Egipt) – Dywany Łuszczów (Urugwaj) 0:8 (0:3) Bramki: Patryk Dobrowolski 4, Mariusz Skorek, Mateusz Zawiślak, Michał Kozak, Maciej Kędziora.

* GOL-asy (Maroko) – Hubertus (Iran) 2:1 (0:1) Bramki: Adam Miąc, Łukasz Sulowski – Sebastian Śliwiński.

* Policja ( Portugalia) – Pegimek (Hiszpania) 2:7 (1:3) Bramki: Kamil Baraniuk, Piotr Guz – Mateusz Kot 2, Daniel Wójcik 2, Konrad Maziarczyk 2, Rafał Feret.

* Starostwo (Francja) – Creatio Biuro Rachunkowe (Australia) 5:1 (2;0) Bramki: Szymon Kobiałka 2, Michał Bujnik 2, Szymon Chudzik – Łukasz Świdziński.

*  Kos-Wit 1997 (Peru) – FC Ponalewce (Dania) 0:7 (0:2) Bramki: Igor Gontarz 3, Andrzej Kasprzak, Łukasz Frąc, Paweł Koziołkiewicz, Paweł Litwin.

* Dwójka ( Argentyna) – Zjednoczeni (Islandia) 4:6 (3:3) Bramki: Sebastian Kuśmirek, Daniel Dudek, Arkadiusz Poniewozik, Marcin Hanowski – Konrad Wabik 2, Grzegorz Kościk 2, Mariusz Kaźmierski 2.

* Dariusz Kołodziejczyk Team (Chorwacja) – Płomień Minkowice ( Nigeria) 3:0 v.o.

LKS Wierzchowiska (Kostaryka) – Piaskovia Juniorzy Młodsi (Serbia) 2:5 (1;2) Bramki: Katarzyna Pawlina, Natalia Szczygieł – Jakub Zagraba 2, Kacper Siedlecki, Marcel Kolasa, Jakub Zawada.

* Adampol Team (Brazylia) – Stryjno Sad Kawęczyn (Szwajcaria) 17:0 (7:0) Bramki: Adam Szyndler 4, Paweł Szyjduk 4, Jan Cegiełka 4, Cezary Kostaniak 2, Krystian Joć, Jakub Solarski, Marcin Szyjduk.

* WOLNI STRZELCY (Niemcy) – SAWA (Meksyk) 0:7 (0:3) Bramki: Filip Kaczorowski, Marcel Pędlowski, Piotr Filutowski, Andrzej Sztohryn, Arkadiusz Szulc, Max Kuś, Michał Martyna.

*  Antique (Szwecja) – Lubnar Lublin (Korea Południowa) 3:0 v.o.

LKS Niedźwiadek Świdnik (Belgia) – Ciemna Szajka (Panama) 4:3 (0:1) Bramki: Kamil Śliczniak 2, Łukasz Fidecki, Karol Przebirowski – Mateusz Tamara, Przemysław Nowaczewski 2.

* Polesie Urszulin (Tunezja) – Legion Tomaszowice (Anglia) 1:4 (0:1) Bramki: Łukasz Chudaś – Paweł Dajos 3, Kacper Lubisz.

* Reprezentacja Polskich Pisarzy (Polska) – Urzędnicy (Senegal) 4:0 (3:0) Bramki: Jacek Janowicz 2, Zbigniew Masternak, Mateusz Giska.

*  Torpeda Świdnik (Kolumbia) – Króla Pole (Japonia) 6:1 (1:0) Bramki: Paweł Drabik 3, Kacper Sygara, Konrad Koper, Dawid Piekarski – Adrian Konowałek.

1/8 finału Świdnickiego Mundialu 2018

Neo.Net (Arabia Saudyjska) – Dywany Łuszczów (Urugwaj) 6:3 (3:0) Bramki: Jakub Stefaniak 3, Krzysztof Wójcik, Michał Hajkowski, samobójcza – Mateusz Zawiślak, Mariusz Skorek, Bartłomiej Barwiak.

* Gol-asy (Maroko) – Pegimek (Hiszpania) 1:1 (0:0) Bramki: Adam Miąc – Mateusz Kozłowski. Rzuty karne 2:3

 Starostwo Powiatowe (Francja) – FC Ponalewce (Dania) 2:4 (2:2) Bramki: Szymon Kobiałka, Michał Bujnik – Igor Gontarz 3, Andrzej Kasprzak.

* Zjednoczeni (Islandia) – Dariusz Kołodziejczyk Team (Chorwacja) 1:1 (1;0) Bramki: Mateusz Gorgol – Dawid Kurkiewicz. Rzuty karne: 0:2.

Piaskovia Juniorzy Młodsi (Serbia) – Adampol Team (Brazylia) 1:4 (1:1) Bramki: Marcel Kolasa – Jacek Michalski 2, Piotr Bród, Jan Cegiełka.

*  SAWA ( Meksyk) – Antique (Szwecja) 0:5 (0;1) Bramki: Kamil Cieśla, Krzysztof Chilimoniuk, Marcin Bijas, Kamil Łuczkiewicz, Piotr Szewczyk.

* LKS Niedźwiadek Świdnik (Belgia) – Legion Tomaszowice (Anglia) 7:3 (2:2) Bramki: Patryk Przebirowski 2, Daniel Rajtar 2, Kamil Śliczniak, Daniel Leszczyński, Konrad Błaziak – Paweł Dajos, Krzysztof Sobczak, Krzysztof Werski.

* Torpeda Świdnik (Kolumbia) – Reprezentacja Polskich Pisarzy (Polska) 1:3 (0:1)Bramki: Dawid Piekarski – Jacek Janowicz 2, Mateusz Giska.

1/4 finału Świdnickiego Mundialu 2018

Neo.Net (Arabia Saudyjska) – Pegimek (Hiszpania) 1:2 (0:1) Bramki: Krzysztof Wójcik – Mateusz Selwa, Mateusz Kot.

* FC Ponalewce (Dania) – Dariusz Kołodziejczyk Team (Chorwacja) 1:1 (0:1) Bramki: Andrzej Kasprzak – Piotr Mazur. Rzuty karne: 2:1.

Adampol Team (Brazylia) – Antique (Szwecja) 5:3 (3:2) Bramki: Jacek Kochalski 2, Marcin Szyjduk, Krystian Joć, Jan Cegiełka – Kamil Cieśla 2, Marcin Bijas.

* LKS Niedźwiadek Świdnik (Belgia) – Reprezentacja Polskich Pisarzy (Polska) 5:2 (3:0)Bramki: Michał Młynarczyk 2, Patryk Przebirowski, Piotr Chruściel, Kamil Śliczniak – Krzysztof Mroczek, Jacek Janowicz.

1/2 finału Świdnickiego Mundialu 2018

Pegimek (Hiszpania) – Adampol Team (Brazylia) 3:6 (2:2) Bramki: Mateusz Selwa, Rafał Feret, Mateusz Kozłowski – Jan Cegiełka 3, Adam Szyndler 2, Marcin Szyjduk.

* FC Ponalewce (Dania) – LKS NIedźwiadek Świdnik (Belgia) 1:2 (1:2) Bramki: Konrad Podstawka – Michał Młynarczyk, Kamil Śliczniak.

Mecz o III miejsce Świdnickiego Mundial ‚2018

Pegimek (Hiszpania) – FC Ponalewce (Dania) 4:2 (1:1) Bramki: Mateusz Kot, Konrad Maziarczyk, Daniel Wójcik, Rafał Feret – Igor Gontarz, Grzegorz Mazur.

Pegimek (Hiszpania): Sebastian Pietroń, Mateusz Kozłowski (kapitan), Mateusz Selwa, Konrad Maziarczyk, Dominik Szponar, Rafał Feret, Daniel Wójcik, Artur Goc, Mateusz Olech, Mateusz Kot.

FC Ponalewce (Dania): Łukasz Leśniak, Łukasz Frąc (kapitan), Andrzej Kasprzak, Igor Gontarz, Paweł Koziołkiewicz, Paweł Chlebuś, Paweł Litwin, Tomasz Bochniak, Grzegorz Mazur, Łukasz Kamiński, Konrad Podstawka.

Mecz o I miejsce Świdnickiego Mundialu 2018

Adampol Team (Brazylia) – LKS Niedźwiadek Świdnik (Belgia) 5:0 (3:0) Bramki: Paweł Szyjduk 3, Krystian Joć, Jan Cegiełka.

Adampol Team (Brazylia): Marcin Błaszczak, Piotr Chlebuś, Piotr Bród, Cezary Kostaniak, Adam Szyndler, Krystian Joć (kapitan), Paweł Szyjduk, Jan Cegiełka, Marcin Szyjduk, Łukasz Gąbka, Jakub Solarski, Mateusz Warda, Jacek Kochalski.

LKS Niedźwiadek Świdnik (Belgia): Marek Niedźwiedź (kapitan), Kamil Niedźwiedź, Grzegorz Winiarczyk, Kamil Moczydłowski, Łukasz Fidecki, Daniel Rajtar, Robert Haczkur, Kamil Śliczniak, Karol Przebirowski, Daniel Leszczyński, Michał Młynarczyk, Konrad Błaziak, Piotr Chruściel, Patryk Przebirowski.

Najlepszy strzelec: Jan Cegiełka (Adampol Team) – 10 bramek.

Najlepszy bramkarz: Łukasz Leśniak (FC Ponalewce).

Najlepszy piłkarz: Kamil Śliczniak (LKS Niedźwiadek Świdnik).

Puchar „Fair Play” ufundowany przez redakcję „Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego” zdobyła drużyna LKS Niedźwiadek Świdnik.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.