romek
niedziela, 10 czerwca 2018, 14:31

Kupując produkty Coca-Cola gracz dostaje kod, który może wymienić na nagrody

Electronic Arts Polska wspólnie z Coca-Cola Polska organizują nie lada gratkę dla fanów gry EA SPORTS™ FIFA 18. Kupując produkty Coca-Cola gracz dostaje kod, który może wymienić na nagrody. Nagrodami dla graczy FIFA 18 są paczki w trybie FIFA Ultimate Team. Paczka zawiera 1 losowy przedmiot (1 z 7 specjalnych strojów Coca-Cola w grze lub złotą rzadką paczkę złotych kart). Nagrody można wygrać przez cały czerwiec.

„Cieszymy się z premierowej współpracy z Electronic Arts, nawiązanej przy kampanii na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 – największej inicjatywie marki Coca-Cola zaplanowanej na bieżący rok. „Gotowi na emocje” to nasze hasło przewodnie, a jednocześnie cel wspierania kibiców w trakcie sportowych rozgrywek. Na podobnych zasadach Coca-Cola chce towarzyszyć fanom gry FIFA, ponieważ nasi odbiorcy to bardzo często również pasjonaci gamingu. Dlatego poza piłkami czy puszkami Coca-Cola Zero Cukru to właśnie unikalne paczki do gry FIFA 18 Ultimate Team stanowią nagrody w promocji, która trwa do końca czerwca. Więcej szczegółów znajduje się na platformie WOAH.com” – powiedział Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

„Polska to jeden z niewielu rynków na świecie, gdzie udało się wdrożyć projekt współpracy Electronic Arts z Coca-Colą w kontekście gry EA SPORTS FIFA 18. Szczególnie istotny był dla nas okres czerwcowy, związany z nadchodzącymi mistrzostwami świata. Mamy nadzieję, że gracze będą zadowoleni z takiej akcji i będą trafiali fantastyczne karty w FIFA 18 Ultimate Team” – dodał Konrad Wójciński, Marketing and Communications Manager w Electronic Arts Polska.

Pełny tekst informacji prasowej znajdziecie Państwo w załączniku. Załączam również grafiki do swobodnego wykorzystania przy publikacji.

ae

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.