romek
piątek, 8 czerwca 2018, 12:07

PROFILE * 3:3 / Arkadiusz SZULC w 24 meczach tylko 13 straconych goli…

* Jak długo trwa przygoda Arkadiusza Szulca ze Świdniczanką?
* Ja osobiście dołączyłem do Świdniczanki w poprzednim sezonie po epizodach w III- lidze w Avii Świdnik i Lewarcie Lubartów. To właśnie z Lewartu przyszedłem do Świdniczanki w poprzednim sezonie jak już grała w A klasie. O przyjściu do Świdniczanki zadecydowały dwie rzeczy brak czasu na regularne treningi w Lubartowie i najważniejsza rzecz – koledzy grający w Świdniku, z którymi grałem od najmłodszych lat w juniorach Avii.

* To znaczy jesteście taką świdnicka gromadą?
* Znamy się od podszewki. Jedynym człowiekiem, który do nas dołączył z dalszych okolic jest Marcel Pędlowski, ze Stali Gorzyce. Szybko się zaaklimatyzował strzelając w rundzie wiosennej już 10 bramek zaliczył.

* Radko blok defensywny traci w rundzie tak mało goli. Bodaj w jednym lub dwu meczach straciliście dwie bramki?
* Jeśli chodzi o moją postawę to gra na to cała drużyna zaczynając od napastników, a kończąc na obrońcach. Ale rozumiemy poszukiwanie osobliwych wyczynów.

* Które mecze były najtrudniejsze, nawet mimo to, ze zwykle to wy kontrolowaliście przebieg gry?
* Moim zdaniem były to mecze z Victorią Rybczewice i Ludwiniakiem Lidwin na wyjazdach. Oba te mecze kończyły się rezultatami bezbramkowymi.

* W czym tkwi siła teamu Świdniczanka?
* Kluczem do sukcesu jest zgranie zespołu i atmosfera panująca między wszystkimi osobami będącymi w klubie – zaczynając od trenerów, a kończąc na zawodnikach. Mamy nadzieje, że okres pomiędzy sezonami przepracujemy solidnie i bez kontuzji co życzę sobie i wszystkim moim kolegom,a wtedy możemy podchodzić do okręgówki pełni optymizmu. Oczywiście został jeszcze jeden mecz w A klasie, który chcemy zakończyć z przytupem zostając niepokonaną drużyna w A klasie i po cichu chcemy dobić do 100 bramek…

***

PROFILE / Arkadiusz SZULC (ur. 28 sierpnia 1992 (25 lat), bramkarz. Kluby: Avia Świdnik (juniorzy), Avia Świdnik, Zryw Gorzków, Orion Niedrzwica Duża, Lewart Lubartów, Świdniczanka Świdnik  Duży (2018-AWANS do V ligi).


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.