romek
niedziela, 3 czerwca 2018, 13:06

PROFILE # Michał EFIR czyli z Bytovii Bytów do Górniku Łęczna.

Wychowanek Wieniawy Lublin Michał EFIR (ur. 14 kwietnia 1992r.).  dołączył do Górnika Łęczna. Ostatnio występował w Bytovii Bytów, zespole którego przyszłość po wycofaniu sponsora stoi pod znakiem zapytania.

Efir z Wieniawy trafił do Legii Warszawa, gdzie zdobył nawet mistrzostwo Polski – choć w mistrzowskim sezonie zagrał tylko przez minutę w meczu ligowym. Z legii był wypożyczony do Ruchu Chorzów dla którego strzelił 4 bramki w Ekstraklasie. Ostatnio występował w Bytovii Bytów.

Odnawiające się kontuzje uniemożliwiły mu właściwy rozwój talentu. – Jakby dobrze policzyć, to od 2011 roku więcej w piłkę nie grałem niż grałem – powiedział w jednym z wywiadów. – Chcę zmienić te proporcje…

PROFILE * Michał EFIR (ur. 14 kwietnia 1992). Napastnik. Kluby: Wieniawa Lublin, Legia Warszawa, Ruch Chorzów, Bytovia Bytów. Górnik Łeczna. Błyskotliwy start do kariery stopowały kontuzje. Mistrz Polski w 2014 roku.

p+


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.