romek
niedziela, 3 czerwca 2018, 14:07

3:3 # Patryk MIZURA (PERŁA/Progres Mełgiew): – Najczęściej mi podawał Adrian Duda…

Adrian Duda i Patryk Mizura.

= Niepodziewanie objąłeś prowadzenie na liście strzelców klasy B, wyprzedzając Tomasza Koronę? Które bramki sprawiły ci najwięcej?

= Na bramki pracowała cała drużyna, wymieniać kogoś indywidualnie byłoby nie fair. jednak, jeśli mam już wymienić zawodnika, który „obsługiwał” mnie najczęściej ostatnim podaniem, to jest mój dobry przyjaciel Adrian Duda.

= Mecz, który przekonał was mentalnie o tym, że możecie wygrać ligę i awansować?

=  Mentalnie na wygranie ligi byliśmy nastawieni od samego początku, chociażby dlatego, ze nie udało nam się dokonać tego rok temu.

= Który pojedynek był pieczęcią pod awansem i rozwojem zespołu?

–  O awansie zadecydował mecz z Biskupicami, właśnie po tym spotkani świętowaliśmy upragniony awans.

+++

PROFILE / Patryk MIZURA. Napastnik. Kluby: PERŁA/Progres Mełgiew. Lider strzelców klasy A Lublin (Iv). 2018 – AWANS do klasy A.

lp.pl/mm


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.