romek
poniedziałek, 28 maja 2018, 05:46

3:3 # Maciej KACHNIARZ (Bad Boys Zastawie): – Jeszcze nie awansowaliśmy – mówił kilka dni temu napastnik Bad Boys…

= Już zdobyliście awans?
= Jeszcze nie  – by stało sie to faktem potrzebujemy 1 punktu w ostatnich dwóch meczach. Lub możemy liczyć na to ze nasi najgroźniejsi rywale z Huty Dąbrowy nie wygrają, któregoś z pozostałych spotkań.

= Ile bramek masz na koncie?
= Każde ze źródeł mówi inaczej. wg „Laczy nas Pilka” mam 30 goli a wg fanpejdza „Bad Boys Zastawie” 32 bramki.

= Który mecz był najtrudniejszy?  Jak padł najważniejszy gol dla was całej wiosny?
= Na wiosnę wszystkie mecze wygrywamy dość pewnie, ale na pewno do tych w których trzeba było więcej pobiegać można zaliczyć derbowe spotkanie ze Startem Gózd czy mecz z wiceliderem z Huty Dabrowy.

= Bramka numer 1
= Nie ma chyba najważniejszej bramki w tej rundzie ale zdecydowanie jest najładniejsza. Strzelil ja Sebastian Izdebski w meczu z Polesiem Serokomlaa. Przelobował bramkarza z polowy boiska.

= Mamy nadzieje, że w przyszłosci „Zły chłopak” pójdzie w ślady Sebastiana Szymańskiego” – macie takiego kandydata?
= W ślady Sebastiana Szymańskiego ma szanse pójść Michał Świętochowski, który jest bardzo młodym chłłapakiem, a już pełni bardzo ważna role w drużynie. Jest obrońcą a strzelił kilka ważnych bramek i nikt nie wyobraża sobie pierwszego składu bez niego.

hs/lp.pl

***
PS. Po wygranej 3:1 z BOREM Dąbie AWANS Bad Boys Zastawie stał się faktem. Gratulujemy!

===

PROFILE / Maciej KACHNIARZ (ur. 29 marca 1993. Napastnik. Kluby: Orlęta Łuków, Dwernicki Stoczek Łukowski, Bad Boys Zastawie (awans do V ligi 2018). Kachniarz strzelił już 32 bramki. /p+


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.