romek
wtorek, 24 kwietnia 2018, 13:24

3:3 / Daniel BARABASZ (Sparta Rejowiec Fabryczny): – Pierwszy finał!

Bohaterem kolejki w V lidze chełmskiej został niespodziewanie Daniel Barabasz ze Sparty Rejowiec Fabryczny (2:1 w Krasnymstawie ze Startem). Strzelił 2 bramki ‚odwracając’ grę i wynik.

***

* I ponownie jesteś bohaterem meczu… 
* … udało mi się 2 razy wpisać na listę strzelców. Jedną bramkę strzeliłem z rzutu różnego głową, a drugą w sytuacji sam na sam. Pierwsza bramka na 1:1 druga na 2:1…

* Hmm, jesteś też konkretny w wypowiedziach…
* … bo jesteśmy dobrze przygotowani. Trener Bartosz Bodys miał plan by zabiegać przeciwnika i w sumie się mu udało. Piotrek Wójcik miał karnego na 2:0. I trafił w słupek. Pomogło więc szczęście. To dało nam sygnał i ruszyliśmy do ataku.

* Moim zdaniem nie był to pomysł na jakąś okoliczność…
* … raczej uczy nas myśleć globalnie – na 90 minut, a nie jakaś gra na aferę, jakieś wolne, karne, sam na sam. Chcieliśmy zabiegać rywala.

p+


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.