romek
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 16:07

TOP 10 open 2017/2018 @ Piatka w czołówce…* KACZANOWSKI, CHWEDORUK, GŁOWACKI, ZIÓŁKOWSKI, WÓJCIK, KRÓL…

Tata musi wygrać TOP 10 po raz drugi… Czyżby takie było życzenie na drugie urodziny (?).

Lider tegorocznej listy Kamil KACZANOWSKI z Wisły Annopol strzelił dwie bramki w zaległym meczu z Błekitnymi Kierz (5:1). to był 46 gol w tym sezonie. Kolejne gola dodał podczas meczu z LKS Kowalin (2). Razem z bramkami w B-klasie, które zdobył w ubiegłym roku – ma teraz 103.

+++

TOP 10 open 2017/2018:

1. Kamil KACZANOWSKI (Wisła Annopo) – 48
2. Mateusz CHWEDORUK (Włodawianka II) – 39
3. Andrzej GŁOWACKI (Start Pawłow) – 37,  Damian ZIÓŁKOWSKI (Huczwa Tyszowce) – 37
4. Piotr WÓJCIK (Start Krasnystaw) – 34,
5. Rafał KRÓL (Stal Kraśnik) – 28

===

PS. Przy 55 bramkach w ubiegłym sezonie Kamil Kaczanowski teraz ma 103 trafienia.  Lepiej niż w najlepszym czasie Paweł Chochowski, nasz podwójny zwycięzca TOP… 100-tne trafienie blisko… Ostatnim zawodnikiem, który osiągał takie wyniki skuteczności – o ile pamięć nie myli był Marcin Goździólko (i to grając na wyższym poziomie). W KARTKACH z archiwum przypomnimy postać tego zawodnika.

p+

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.