romek
środa, 18 kwietnia 2018, 08:19

„I” – IWAN Tomasz (trener w UKS Jedynka Krasnystaw) w GALERII medalistów @ KRÓTKIE pytanie KRÓTKA odpowiedź

O tym, że sportowy bakcyl to bardzo ważny fragment każdej życiowej, nie tylko sportowej historii, nie trzeba nikogo przekonywać. A już najmniej rodziców, nauczycieli i trenerów. Bakcyl zawsze rośnie i przynosi plon. Prof. Dr. Zdzisław Mróz przekonuje władze Lublina, że przed U-20 przy Arenie powinien stanąć postument najsłynniejszego piłkarza rodem z Lublina – Władysława ŻMUDY, który pierwszy medal zdobył jako nastolatek. Został jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki.w świecie

My od pewnego czasy przedstawiamy wszystkich lubelskich medalistów mistrzostw Polski juniorów w latach 1939-2006. Zdobywali medale jako dzieci i młodzież – bakcyla sukcesów rozsiewają do dzisiaj. Jednym z nich (ponad 150 nazwisk) jest Tomasz IWAN, który jest dwukrotnym brązowym medalistą mistrzostw Polski  (2004, 2005) w barwach Górnika Łęczna.

Medalistów przedstawiamy w różnych formach współczesnego dziennikarstwa – rozmowach, wspomnieniach, biogramach, reportażach artykułach i innych publikacjach. A przecież mediów pojawił się taż przekaz wizyjny…

+++

Krótkie pytanie, krótka odpowiedź

IMIĘ I NAZWISKO: Tomasz Iwan

DATA URODZENIA: Ur. 18.09.1986.

PIERWSZY TRENER: Krzysztof Burzec.

KOLEJNI TRENERZY: Tomasz Herman, Tadeusz Łapa Sławomir Pogonowski,  Zbigniew Smoliński, Marek Kwiecień

PIERWSZY KLUB: Grom Sosnowica.

KOLEJNE KLUBY: Górnik Łęczna, Victoria Parczew, Start Krasnystaw, Brat Siennica Nadolna, Ostoja Skierbieszów, Start Krasnystaw (dzisiaj…).

SUKCESY jako zawodnik: dwukrotny brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów (w Górniku) w 2004, 2005, , Puchar Polski  ma szczeblu okręgu chełmskiego (2007), finalista PP na szczeblu województwa lubelskiego (2007), udział w rozgrywkach szczebla centralnego (II runda ze Zniczem Pruszków 2007).

SUKCESY jako trener: zwycięstwo z juniorami (rocznik 2006) UKS Jedynka w BEKSA CUP, I miejsce w MAZDA CUP 2014, brązowy medal w III Turnieju „Z podwórka na stadion o  Puchar TYMBARKU” 2016.

POZYCJA NA BOISKU: obrońca, pomocnik.

NAJLEPSZY MECZ:  w Starcie Krasnystaw pucharowy z Hetmanem Zamość 3:0, takie mecze się pamięta!

lubelskapilka.pl/hs/mm


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.