romek
wtorek, 17 kwietnia 2018, 11:42

Rozpocznij swoją karierę z marketingiem sportowym w Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin

Rozpocznij swoją karierę z marketingiem sportowym w Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin❗Aplikuj na bezpłatny staż w ramach stanowiska ⚡ Specjalista ds. Marketingu ⚡

Oferta skierowana jest do osób chcących postawić swoje pierwsze kroki w marketingu sportowym lub odbyć praktyki studenckie. Kreowanie sfery marketingowej klubu, redagowanie kanałów komunikacji czy działania dot. relacji sponsorskich to ogólny zakres zadań na stanowisku.

✅ Podejmując staż w klubie otrzymujesz narzędzie do samorozwoju, budowy własnego wizerunku i relacji w branży. Ponadto klub zapewnia sporządzenie dokumentacji potwierdzającej Twoje zaangażowanie.

📧 Prześlij CV na adres biuro@akademiabronowice.pl.

ak


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.