romek
wtorek, 17 kwietnia 2018, 17:49

M-e-D-i-A (kshetman.pl) @ Alfabet Hetmanowca * Michał LUTEREK (KS Hetman Zamość): – Aby osiągnąć sukces potrzeba  czasu.

Alfabet Hetmanowca * Michał Luterek

W kolejnej odsłonie naszego cyklu, #AlfabetHetmanowca trafił w ręce Michała Luterka? Jak obrońca Hetmana poradził sobie z literami nie tylko w dniu swoich urodzin, ale także w rocznicę założenia zamojskiego klubu? Zapraszamy!

fot. Magda Cios (kshetman.pl)

fot. Magda Cios (kshetman.pl)

===

A jak awans… chyba większość moich kolegów z drużyny w tym miejscu umieściłoby to słowo. Nasz cel jest jasny i prosty – promocja do trzeciej ligi. Głęboko w to wierzymy i zrobimy wszystko, żeby ten cel osiągnąć.


B jak boisko… miejsce do szlifowania swoich umiejętności i pracy nad samym sobą.


C jak cierpliwość… aby osiągnąć sukces potrzeba  czasu.


D jak drużyna… wszyscy stanowimy jedność na boisku jak i poza nim.


E jak e-sport… czasem poza treningami i meczami lubię wyluzować się przy grach komputerowych.


F jak fair play… jako zawodnik staram się grać według zasad obowiązujących na boisku. Wymagam też tego od innych graczy.


G jak gimnastyka… nigdy sobie z nią dobrze nie radziłem. Wie doskonale o tym nasz trener, Jacek Ziarkowski.


H jak humor… podczas ciężkiej pracy na treningu powinien być czas na trochę zabawy, luzu. To też buduje drużynę i panującą w niej atmosferę.


I jak idol… moim idolem na boisku był Carles Puyol, obrońca Barcelony.


J jak Joanna… moja kochana mama, która wspiera mnie na każdym kroku odkąd zacząłem swoją przygodę z piłką nożną.


K jak koncentracja… wychodząc na boisko trzeba być skoncentrowanym od początku do końca.


L jak lewa noga… obecnie w naszej drużynie znajduje się więcej zawodników operujących lewą, jak prawą nogą, co jest rzadkością wśród polskich drużyn.


M jak mecz mistrzowski… na  dzień rozgrywania meczu czeka się przez cały tydzień pracy na treningach.


N jak naturalna murawa… przez pogodę nie mieliśmy okazji zawitać na boisko przy Rotundzie. Po okresie przygotowawczym na hali i sztucznej trawie jesteśmy głodni gry na naturalnej nawierzchni.


O jak obrońca… moja pozycja na boisku na której czuję się najlepiej.


P jak pomoc na boisku… pozytywne podpowiedzi od starszych kolegów i trenera pozwalają mocniej wierzyć w swoje możliwości i podtrzymują dobry poziom mentalny zawodnika podczas meczu czy treningu.


R jak rozgrzewka… niezbędny element każdego treningu czy meczu. Aczkolwiek osobiście nigdy za tym nie przepadałem.


S jak strzelba… tak inaczej mówimy na trening strzelecki. Bardzo lubię ten element zajęć.


T jak taktyka… oprócz przygotowania motorycznego i technicznego ważne jest też przygotowanie taktyczne do meczów mistrzowskich.


U jak urazy… mamy z nimi do czynienia zarówno podczas treningów jak i meczów. Życzyłbym sobie jak i kolegom z zespołu jak najmniej kontuzji.


W jak wiara… żeby coś osiągnąć trzeba wierzyć we własne możliwości.


Z jak zaangażowanie… uważam, że z dobrym podejściem i zaangażowaniem na sto procent, na każdym treningu można sięgać po najwyższe cele.

kshetman.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.