romek
poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 19:04

Jednym ZDANIEM Czesław RAK: – Pomóc Motorowi!

Przed medialnymi osobami kolejne wyzwania. Futbol zmierza ku kumulacji rozsztrzygnięć w minutach 80-90+, my wszelkie komentarze kumulujemy w „Jedno ZDANIE”, jednąmyśl… Tylko czasem z jakimś PLUS-em.

Co było i jest najważniejsze w lubelskiej piłce na TU i TERAZ?

+++

Czesław RAK (LZS Krężnica Jara, najstarszy czynny piłkarz woj. lubelskiego):

Wspierajmy Motor mimo wszystko, bo zostaniemy na pustyni, zapełniajmy stadion, jak było kiedyś. My – piłkarska brać powinniśmy pomóc awansować. Nie jest latwo pilkę odbudowac – ale jest przyklad Widzewa.

No i 100. goli Wojtka Bialka dla Avii mnie buduje – niekdyś, kiedy rozpoczynał w Tomaszowicach był nieprzeciętny. Już wtedy fascynowal – widzialem bo bywałem na meczach…

p+


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.