romek
sobota, 14 kwietnia 2018, 08:55

I Dolnośląski Festiwal Kuchni Historycznej Twierdza Smaków w Zamku Czocha w dniach 1-3 maja 2018.

Kochani, zapraszam. Jeśli ktoś zechce wspomóc informacją przed imprezą, dziękuję.

Zapraszam na I Dolnośląski Festiwal Kuchni Historycznej Twierdza Smaków w Zamku Czocha w dniach 1-3 maja 2018. Przygotowaliśmy trzy dni atrakcji kulinarnych i historycznych, będziemy opowiadać o dawnej kuchni, degustować, gotować, piec, przygotowaliśmy również liczne warsztaty; m.in. z protokołu dyplomatycznego.

W załączniku znajdziecie Państwo wszystkie przydatne informacje, proszę zwrócić uwagę również na nasz konkurs dotyczący Dolnośląskiego Ciastka Warownego.

Bilety dla osób odwiedzających zamek Czocha umożliwiają wzięcie udziału w festiwalu. Dobrym zwyczajem prosimy dziennikarzy o zabranie ze sobą ważnych legitymacji prasowych, które prosimy okazać przy wejściu, co umożliwi Państwu wejście bez potrzeby zakupu biletu.

Proszę o kontakt w razie jakichkolwiek pytań, chętnie wyślemy też zdjęcia zamku Czocha, albo pomożemy w kontakcie z naszymi wykładowcami.

Serdeczne pozdrowienia i smacznego


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.