romek
czwartek, 21 lipca 2016, 07:34

KRONIKA TYGODNIA @ Widokówki z zamojskiej okręgówki

a4fd0a39-2940-4538-90b1-24a8686c0ef9_IMG_9945 (2)Zgodnie z ubiegłotygodniową zapowiedzią zapraszamy na ligę w obiektywie.

Zdjęcia to jeden z fenomenów współczesności. Wynalazek, który obok samolotu, pozwalającego oderwać się nam od ziemi i wielu, wielu innych, sytuuje człowieczeństwo po jasnej stronie mocy. Dobrodziejstwo fotografii, i to z różnych względów, tak naprawdę docenia się dopiero po latach. Te pocztówki, utrwalające przeróżne chwile naszego życia, pozwalają nie tylko na przywołanie przeszłości, ale nade wszystko pokazują, jak sami się zmieniamy. Mentalnie i emocjonalnie. Jak nabieramy dystansu do siebie i świata, w którym przyszło nam pomieszkiwać, pracować czy wypoczywać. Zrobić dobre zdjęcie, to jak napisać piękny wiersz. Uchwycić niepowtarzalną chwilę, dostrzec błysk oczu, zatrzymać na wieczność emocje. A tych ostatnich w sporcie nigdy nie brakuje. Zapraszamy czytelników „Kroniki Tygodnia” do spaceru przez sezon 2015/2016 w zamojskiej klasie okręgowej. Były już statystyki, był wybór najlepszych graczy i sędziów, będzie liga w obiektywie. Do śmiechu, do zastanowienia i refleksji. Do zapamiętania.

Jak wyglądała zamojska okręgówka w obiektywie? Zapraszamy do lektury Kroniki Tygodnia.

tomt/kronikatygodnia.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.