romek
sobota, 9 lipca 2016, 13:42

PERŁA Borzechów ma nowego prezesa / Maksymilian OLESZEK zastąpił Mariusza TOPOROWSKIEGO. Dziewczyna kierownikiem drużyny…

maksymilian-oleszek-212Ciekawe  – nowego prezesa Perły Borzechów udało się wybrać ma pierwszym zebraniu, co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach w innych klubach są kłopoty. Został nim Maksymilian Oleszek były zawodnik, człowiek od lat związany z klubem.
W zarządzaniu klubem mają mu pomagać dwaj zastępcy Daniel Radzewicz i Mateusz Poleszak. Poprzedni prezes Mariusz Toporowski musiał zajmować się klubem praktycznie sam, gdyż nikt z zarządu nie garnął się do pomocy.
Kierownikiem, raczej Panią Kierownik drużyny została Agata Chmielewska co też jest pewną ciekawostką
– Nowy zarząd nie ma dużo czasu bo już we wtorek pierwsze zajęcia i trzeba dopinać wszystkie najważniejsze sprawy – poinformował nas trener Radosław  Stec.
mmsh

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.