romek
sobota, 9 lipca 2016, 06:53

Już grają * SPARINGI w cieniu finału EURO * 9 lipiec 2016 * Chełmianka – Kłos Chełm (11, na boisku przy ul. Batorego w Chełmie)

Drużyny lubelskie już grają mecze sparnigowe przed sezpnem 2016/17, podajemy terminy i mecze, prosimy o podawanie we wpisach meczów o których nie wiemy, a których zestawy i terminy ustala się na bieżąco:

+++

Mecze sparingowe: Hetman Zamość – Start Krasnystaw (o godz. 11 na boisku „za Rotundą” w Zamościu) * Chełmianka – Kłos Chełm (11, na boisku przy ul. Batorego w Chełmie) * Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce (15.30, na boisku w Łęcznej) * Wisła Puławy – Broń Radom (17, na boisku „Na Błoniach” w Puławach).


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.