romek
wtorek, 5 lipca 2016, 14:48

Zamość @ ZACZĘLI OD POZOWANIA! HETMAN Zamość 2016!

13592557_1723377634586872_1359885341027443843_nPierwszy trening Hetmana Zamość poprzedziła sesja fotograficzna. Portrety piłkarzy i trenerów wkrótce do obejrzenia na oficjalnej stronie internetowej zamojskiego klubu

+++

Hetman Zamość rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. W poniedziałek, 4 lipca na pierwszych zajęciach stawiło się 19 piłkarzy, w tym dwóch nowych: Adrian Goch i Damian Wolanin.

Koniec laby. Piłkarze Hetmana Zamość wzięli się ostro do pracy, żeby w sezonie 2016/2017 uplasować się w czołówce czwartoligowej tabeli. Na inauguracyjny trening przybyło 19 piłkarzy: Łukasz Bubeła, Hubert Czady, Patryk Czarniecki, Dawid Daszkiewicz, Przemysław Dębicki, Adrian Goch, Łukasz Fidler, Kacper Gadzina,Michał Luterek, Maciej Markowski, Bartłomiej Mazur, Norbert Myszka, Błażej Omański, Damian Otręba, Szymon Płotnikiewicz, Szymon Solecki, Kamil Tomczyszyn, Rafał Turczyn i Damian Wolanin. Zabrakło Łukasza KamińskiegoOleksija Rodewicza i Antona Lucyka. Ci trzej piłkarze przystąpią do zajęć dopiero w najbliższy poniedziałek (11 lipca).

Nowe twarze w drużynie to Adrian Goch i Damian Wolanin. Obaj urodzili się w 1999 roku. Ten pierwszy, to syn znanego i cenionego na Zamojszczyźnie działacza Omegi Stary Zamość Krzysztofa Gocha. Gra na pozycji środkowego pomocnika, ostatnio występował w zespole juniorów młodszych Cracovii, w małopolskiej I lidze wojewódzkiej. Drugi jest bramkarzem, przybył z zespołu juniorów Olimpiakosu Tarnogród. – Szukamy jeszcze młodego i perspektywicznego napastnika, najchętniej – z regionu, choć może też być spoza Zamojszczyzny – informuje Piotr Welcz, dyrektor i II trener Hetmana.

MaSZT / całość na stronie kliubowej klubu.

kshetman.zamosc.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.