romek
wtorek, 10 maja 2016, 08:17

ARENA Lublin / Na mecz MOTORU z złotówkę!

1600x900Wszystkie osoby, które do tej pory nie były nigdy na meczu Motoru rozgrywanym na Arenie Lublin mogą zakupić wejściówkę na jedno z najbliższych spotkań ligowych jedynie za 1zł!

Aby nabyć bilet po promocyjnej cenie należy udać się do jednego z punktów sprzedaży biletów (wykaz punktów na stronie www.motorlublin.eu/punkty-sprzedazy-biletow) i przy zakupie wejściówki poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocyjnej oferty. Po podaniu numeru PESEL i sprawdzeniu przez sprzedawcę, czy w systemie biletowym nie ma jeszcze danych kibica, osoba taka może zakupić bilet na jeden z najbliższych meczów Motoru jedynie za 1zł!

Uwaga! Promocja nie dotyczy sektora VIP. Bilet za 1zł nabyć można na wszystkie pozostałe sektory: Premium F1, Rodzinny F2, Ultras H1/H2 lub Normalny I3/I4.


Promocja obowiązuje na 3 najbliższe spotkania ligowe Motoru Lublin
:

30. kolejka: Motor Lublin – Avia Świdnik
(piątek, 13 maja br., godz. 19:00)

32. kolejka: Motor Lublin – Polonia Przemyśl
(środa, 25 maja br., godz. 19:00)

34. kolejka: Motor Lublin – Resovia Rzeszów – ostatni mecz sezonu 2015/2016
(wtorek, 31 maja br., godz. 19:00)
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji! Przyjdź na mecz! Pomóż Motorowi w walce o awans do II ligi!

 


Informujemy również, iż oprócz wejściówek na piątkowy mecz z Avią Świdnik (piątek, 13 maja br., godz. 19:00) w sprzedaży dostępne są już także bilety na ligowe mecze z Polonią Przemyśl (środa, 25 maja br., godz. 19:00) oraz Resovią Rzeszów (wtorek, 31 maja br., godz. 19:00).
Bilety można nabywać:

– w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d oraz Placu Dworcowym 4 (codziennie przez całą dobę);
– w kasie biletowej nr 5 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1, od strony Parku Ludowego na wysokości napisu „Arena Lublin” na elewacji stadionu (przed meczem z Avią od poniedziałku 9.05. do czwartku 12.05. w godz. 13:00-18:00).
W dniach meczowych sprzedaż biletów prowadzona będzie:

– w kasie biletowej Areny Lublin nr 1/2 (od godz. 10:00);
– w kasie biletowej Areny Lublin nr 3/4 (od godz. 16:00).
Sprzedaż biletów online na stronie bilety.motorlublin.eu (w chwili obecnej jedynie na mecz z Avią Świdnik).

motorlublin.eu

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.