romek
wtorek, 26 kwietnia 2016, 18:18

LE: Szymon Marciniak sędzią meczu Szachtar – Sevilla

Szymon Marciniak poprowadzi spotkanie półfinału Ligi Europy pomiędzy ukraińskim Szachtarem Donieck i hiszpańskim Sevilla FC. Mecz odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 21:05 we Lwowie.

Na liniach będą pomagać mu Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Dodatkowymi asystentami zostali Paweł Raczkowski oraz Tomasz Musiał, natomiast sędzią technicznym spotkania będzie Radosław Siejka.

Wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć w akcji polskich sędziów oraz drużyny Szachtara i Sevilli, serdecznie zapraszamy razem z Biurem Turystycznym QUAND na mecz do Lwowa. Więcej informacji o wyjeździe na stronie http://quand.com.pl/offer_133_5727.html

źródło: PZPN


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.