romek
niedziela, 24 kwietnia 2016, 08:17

V liga LUBLIN / WALCZYLI liderzy! * W Piaskach niedosyt, gospodarze prowadzili 2:0 * Korner Szklarza na 1:0

piaskiTo był mecz godnych siebie rywali.Nasza drużyna stworzyła więcej klarownych sytuacji i to właśnie Piaskovii należało się zwycięstwo w dniu dzisiejszym. Takie były głosy większości kibiców po zakończonym meczu.

Pierwsza połowa meczu to dość nerwowa gra obu zespołów. Widać było rangę meczu.W początkowych minutach Piaskovia stworzyła kilka dość dogodnych sytuacji z których jednak nie padły bramki.Wraz z upływem czasu Stal coraz śmielej wyprowadzała płynne akcje po których nasi obrońcy często faulowali przeciwnika. Jednak stałe fragmenty gry w niebezpiecznej odległości od bramki Daniela Gwardyńskiego goście kończyli niecelnymi strzałami.

Wreszcie w 37 min. bezpośrednio z rzutu rożnego kapitan Piaskovii Tomsz Szklarz wkręca piłkę wprost do bramki Stali. 1:0 i radość licznie przybyłych kibiców. W 43 min. mogło być już 2:0, jednak idealnej pozycji strzeleckiej z ok. 10m nie wykorzystał Łukasz Strug. Według starego porzekadła co się odwlecze to nie uciecze w 57 min. meczu Łukasz zrehabilitował się i po podaniu Marka Galińskiego huknął z ok. 20m nie do obrony podwyższając wynik na 2:0. Po tej bramce do walki poderwali się goście a nasi opadają z sił. W 66 min. sędzia dyktuje rzut karny dla Stali i robi się 2:1. Po niespełna 6. kolejnych minutach kapitalnym strzałem pod poprzeczkę popisuje się zawodnik Stali Karol Strug. Nasz bramkarz jest bez szans i mamy remis.

Kwadrans przed końcem spotkania Piaskovia zrywa się do ataku. Zawodnicy stwarzają kilka wyśmienitych sytuacji. Najdogodniejszych nie wykorzystuje Galiński i Strug. Piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki gości. Końcowy gwizdek sędziego. Remis 2:2. W Piaskach pozostaje 1 punkt i niedosyt.

Skład Piaskovii: Gwardyński – Bloch /46 Ręba/, Wargol /90+2 Muda/, Olender, Czarnecki, Farotimi, Duda, Strug, Szklarz, P. Ziętek/74 Słowik/, Galiński.

Bramki dla Piaskovii: T. Szklarz -37, Ł. Strug – 57 min.

piaskovia.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.