romek
niedziela, 24 kwietnia 2016, 11:43

P r o f i l e / Hubert ŁUKANOWSKI (Huragan Międzyrzec) * Król jedenastek po lubelsku!

lukanowski_hubertPrzy okazji lektury relacji z meczu LKS Milanów o doskonałej dyspozycji bramkarza, okazało sie, ęe Hubert ŁUKANOWSKI, napastnik Huraganu Miedzyrzec strzelił 11. bramek w rozgrywkach. Aż 7 z nich zdobył z rzutów karnych. Nawet jak na wymiar lokalny jest to naszym zdaniem osiągniecie nieprzeciętne. To nic, że piłkarz nie jest stuprocentowo skutecznym egzekutorem „jedenastek” – siedem goli z karniaków to sezonowy rekord.

Urodził się 21 września 1992 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Tutaj też rozpoczynał granie w juniorach Huraganu w 208 roku. Później przeniósł się do UKS  SMS Łódź, a zaraz po nim do LUKS Bałucz.  Wreszcie – do Pogoni Siedlce w sezonie 2012/2013. W sezonie 2013/2014 bronił barw Podlasie Biała Podlaska, od początku tego sezonu w Huraganie, pierwszym klubie piłkarskiej przygody

W dotychczasowych meczach strzelił 11. goli – w tym 7 z karnych.

lp.pl

PS. Jeżeli innych skutecznych egzekutorów karniaków lub wolnych – poinformujcie nas. opiszcie ich sylwetki, ważne mecze… A może znacie takich artystów jak Tomek Szklarz, którzy potrafią „wkręcić” piłkę do bramki z kornera (?).

lp


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.