romek
piątek, 22 kwietnia 2016, 08:36

11 pytań x 11 odpowiedzi + dogrywka (1) / Wkrótce interesująca rozmowa z Jakubem KUCZYŃSKIM (Hutnik Dubeczno), liderem strzelców chełmskiej klasy A.

kuczynski jakubOd kilku lat wyróżniających się piłkarzy lubelskich boisk przedstawiamy w różnych formułach publicystycznych. Są wywiady, rozmowy, prezentacje, reportaże, opowiadania, alfabety, statystyki… Podobnie traktujemy historię – od początków pilki w regionie. Wielką przyjemnością jest spotkanie z interesującym chłopakiem, w dodatku który potrafi ciekawie mówić i ma dystans do wszystkiego coś się wokół dzieje. Portal lubelskapilka.pl zbliża sie do pewnego jubileuszu i nie jest wykluczone, czy nie zechcemy przedstawić naszych bohaterów w osobnej publikacji książkowej.

Tymczasem w  weekend polecamy lekturę rozmowy z liderem strzelców chełmskiej klasy A – Jakubem KUCZYŃSKIM z Hutnika Dubeczo.

Warto zajrzeć na lubelskapilka.pl

Jeśli znacie innych bohaterów, kolegów…, czy przyjaciół sportu, których powinniśmy pokazać – piszcie do nas.

km

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.