romek
niedziela, 17 kwietnia 2016, 05:22

V liga CHEŁM / START Krasnystaw wygrywa z SAWENĄ Sawin 8:0

startDrugi mecz pod trenerską opieką Bartłomieja Czajki i Karola Sobowa wygrali w sobotę piłkarze Startu Krasnystaw. Wynik 8:0 w serca kibiców wlewa kolejne nadzieje. I wcale nie chodzi o presję walki o awans. Po prostu – chodzi o styl gry drużyny… Ponownie – jak tydzień temu – cztery gole strzelił Daniel Chariasz.

A Krasnystaw ma powody także do innej uciechy związanej z piłką. Piłkarze UKS Jedynka, podopieczni Tomasza Iwana wygrali finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na stadion” i zagrają w maju na Stadionie Narodowym.

fc

PS. Sportowcy Startu i Krasnegostawu mają też nowego kibica – została nim Zosia. A Zosia jest dziewczyną, której nie można odmówić ambicji i nie kochać. Ambicji w niej nie mniej niż u sportowców. Wystarczy wpisać w google „Bo kocham Zosię”.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.