romek
środa, 13 kwietnia 2016, 10:11

Łukasz JELENIEWSKI i inni… * Nowa jakość LKS Trawniki!

Jeleniewski89Od jakiegoś czasu w naszym zespole panowały zawirowania kadrowe. Najbardziej newralgiczny punkt naszego składu, to była zdecydowanie pozycja bramkarza. Obiecująco zapowiadający się młody zawodnik Mateusz Galant (rocznik 1996) z różnych powodów nie mógł być w pełni dyspozycyjny, i pozycja Krzysztofa Błaszczaka w bramce, który lata świetności ma już za sobą, została zachowana. Kandydatów na miejsce Krzyśka było kilku, jednak nikt nie zagwarantował stabilności gry w zespole. Część chłopaków po kilku meczach dało sobie spokój. Nieustępliwe poszukiwania godnego bramkarza, zostały zakończone sukcesem.

Do naszego zespołu dołączył… …DAWID WÓJCIK, który przeszedł na zasadzie definitywnego transferu, poprzednio grał jako zawodnik Sawena Sawin. Dawid ma za sobą kilka sparingów w barwach Traweny, do tej pory jego postawa bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Nowy nabytek świetnie wkomponował się w zespół, a atmosfera w klubie jest doskonała.

Kolejnym wzmocnieniem, jest powrót Michała Jeleniewskiego (foto) do swojego macierzysta klubu z Trawnik. Michał do tej pory występował w III ligowej Avii, dysponując cennym doświadczeniem zdobytym w dużo wyższej lidze niż nasza, daje powód do stwierdzenia, że to kolejny świetny zawodnik w naszym składzie. Jeleniewski najczęściej występuje na pozycji pomocnika, więc razem z Kamilem Maziarzem, będą tworzyć parę zawodników, na których będzie skupiało się rozgrywanie piłki.

Trzecim już zawodnikiem, który dołącza do zespołu jest Mateusz Kasprzak, również przeszedł na zasadzie transferu z drużyny UKS Ogień Brwinów. Mateusz wraca do ekipy z Trawnik, po kilku letniej przerwie.

TYLKO LKS!!!

trawnikilks.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.