Klasa B LUBLIN (II) / Perła Mełgiew na styk z Bronowicami. Bronowice na styk ze Świdniczanką. « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
środa, 13 kwietnia 2016, 10:54

Klasa B LUBLIN (II) / Perła Mełgiew na styk z Bronowicami. Bronowice na styk ze Świdniczanką.

Trawena2016Perła Mełgiew wiosnę rozpoczęła w swoim stylu – od od efektownej wygranej na wyjeździe. Emocje w  Świdniku, gdzie przegrał jeden z faworytów Bronowice 1:3.   Perła Rudnik rozgromiła Krzczonovię 7:0 po golach: Borka 2, Latosa 2, Kuśmierza, Gieraka i Kropidłowskiego. Równie dobrą skutecznością błysnęli gracze LKS Trawniki, którzy wygrali ze Sprintem 8:0. \

W relacji z meczu czytamy: – Początek spotkania to chaotyczna gra obu zespołów, boisko w Wierzchowiskach jest wąskie, i trudno pograć piłką na małym obszarze. Ekipa z Wierzchowisk, miała kilka groźnych sytuacji, po których mógł paść strzał na bramkę Dawida Wójcika, jednak to LKS TRAWENA kontrolowała cały przebieg spotkania. Już w 12 minucie do bramki trafił Marcin Kubicki. Nie minęło dziesięć minut, rzut rożny wykonany przez Kamila Maziarza poskutkował golem dla Trawniczan zdobytym przez Łukasza Strzelczyka w dziewiętnastej minucie spotkania. Trawniczanie przeważali na boisku i coraz to sobie stwarzali sytuacje do strzelenia Przed przerwą na 0:3 strzelił Michał Jeleniewski. Kolejne bramki trafiali: Radziewicz Bartłomiej, Maziarz Kamil, Jeleniewski Michał x2, Młynarski Radosław.

W trzynastej kolejne najciekawiej zapowiada się mecz dwóch Pereł.

11. Widok Lublin 12 4 1 1 10 14-66

= Lider strzelców – Tomasz Korona (Perła) – 22 (lider miał już na koncie  25 bramek, lecz wynik jednego ze spotkań skasowano, w efekcie wycofania się klubu rywala z rozgrywek)