romek
wtorek, 12 kwietnia 2016, 06:07

3:3 / Daniel CHARIASZ (Start Krasnystaw) * – Turbodoładowanie akumulatorów (?). Nie wiem!

chariasz7Wyjazdowa wygrana po sromotnej porażce z autsiderem na własnym boisku zwykle jest przełomem. Potrafi uczynić cuda w głowach jedenastu ludzi i „złamać” sezon. Start Kranystaw wygrał tym razem z Eko 6:3, a cztery gole zdobył Daniel Chariasz (foto z lewej). A przypomnijmy,  że wcześniej było ogólne załamanie, bo i juniorzy przegrali w Biłgoraju z Ładą 0:6 (autor cześciu goli  powinien być na nazej liście bohaterow weekendu). I seniorzy u siebie 0:2.
+++
= Nowi trenerzy i 6:3 na wyjeździe – czyżby dodatkowy ładunek w akumulatory?
= Zawsze tak jest, że jak przychodzi nowy trener – tak się przyjęło w Polsce – chce się zagrać jak najlepiej, pokazać się z jak najlepszej, strony mimo że znamy dobrze tych swoich trenerów
= Czyli ciebie nie trzeba było turbo-doładowywać! Który gol z czterech najważniejszy?
= Moim zdaniem na 2:0 którego strzeliłem z karnego.. ale zaraz po wyjściu na drugą polowe straciliśmy i było tylko  2:1… I nie mniej ważny był ten który strzeliłem na 3:1 wiec tak naprawdę te dwa gole były „zasadnicze” i pociągnęły drużynę.
= Wygrana z Eko, to przemiana drużyny na lepsze?
= Oby…
lp.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.