poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 06:13

V liga LUBLIN / 20 minut Piaskovii * Pewna wygrana lidera w Krzemieniu * Sekrecki daje 3 punkty Dabrowicy

Szklarz4W Piaskach dwadzieścia minut zdecydowało o sukcesie Piaskovii (foto). Tomasz Szklarz nie po raz pierwszy otworzył wynik i zrobił przewagę. dzięki temu Piaskovia nadal wiceliderem, bo wygrała też. W Krzemieniu dwie bramki strzelił Pikul. GKS Niemce uległ 1:2. Dąbrowicy po złotym golu Sekreckiego. Jakości nabiera gra Perły Borzechów, która pewnie pokonała Płomień Trzydnik. – Tym razem także mogliśmy przegrywać i znów gonić wynik w pierwszej połowie – powiedział nam trener Radosław Stec. – Gol Paszkowskiego po pauzie zmienił sytuacje. Goście musieli zaatakować, a nasze kontry okazały się skuteczne.

Zwiedli piłkarze rezerw Wisły i Orłów, którzy ulegli Wierzchowiskom. Czyżby piłkarze LKS jeszcze raz „ruszyli” po przełamaniu zechcieli powalczyć i ligowy byt (?).