romek
sobota, 9 kwietnia 2016, 15:47

III liga / Marcin MICHOTA strzelił na wagę trzech punktów! W cztery minuty przewaga lidera wzrosła do 9. pkt

MichotaMotor wygrał w Rzeszowie 2:1 w meczu, który na dzień dzisiejszy można określić „Klasykiem”  III ligi. Zaraz po przerwie Piotr Prędota dał prowadzenie gospodarzom.  Piłkarze Tomasza Złomańczuka od razu zaatakowali, ale dopiero w 75 min. wyrównał Flip Drozd. Cztery minuty później, Kamil  Stachyra  idealnie zacentrował do Marcina Michoty (foto), a ten trafił do siatki. Jeden gol, a  WARTOŚĆ 6. punktów. Bo w przypadku, gdyby Motor przegrał, a w 49 minucie było 0:1),  jego przewaga w tabeli wynosiłaby „3” pkt. Oczywiście podobnej wartosci jest gol Drozda, tyle był pierwszy, a nie rozstrzygający!

Stal Rzeszów – Motor Lublin 1:2 (0:0)
Bramki: Piotr Prędota 49′ – Filip Drozd 75′, Marcin Michota 79′

_

Stal: Kaszuba – Baran (72′ Wandzik), Drelich, Szymański, Maślany, Kanach, Brocki, Szeliga, Lisańczuk (53′ Suswam), Szczoczarz (80′ Zieliński), Prędota.

Motor: Socha – Dikij, Komor, Gieraga, Prusinowski (62′ Falisiewicz), Michota, Piekarski (67′ Bednara), Król, Tymosiak, Stachyra (80′ Mroczek), Piątek (67′ Drozd).

mn


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.