romek
czwartek, 7 kwietnia 2016, 17:59

V liga ZAMOŚĆ / Dziki zdecydują (?)…

dzikPiłkarze Omegi Stary Zamość kolejne ligowe spotkanie rozegrają na wyjeździe z zespołem Pogoni Łaszczówka. Mecz, który pierwotnie miał być rozegrany na boisku w Łaszczówce o godzinie 15.00 w niedzielę 10 kwietnia rozpocznie sie godzinę później i jeszcze nie wiadomo gdzie. Gospodarze meczu przygotowują się do awaryjnego wynajmu bocznego boiska w Tomaszowie Lub. i być może właśnie na obiektach Tomasovii w niedzielę o godz. 16.00 rozpocznie sie ten mecz.

Wszystkiemu winne są… dziki, które grasują w okolicach Łaszczówki i istnieją obawy, że zdążą uszkodzić murawę stadionu w Łaszczówce. Decyzja o tym czy gramy w Łaszczówce czy w Tomaszowie zapadnie dopiero w sobotę w późnych godzinach wieczornych, a my informację o tym automatycznie wrzucimy na stronę Omegi.

Kibiców prosimy o cierpliwość i zapraszamy już dziś na mecz do Łaszczówki lub Tomaszowa Lub. (różnica w odległosci między obiektami jest mniejsza niż 5 km). Spotkanie rozpocznie się na pewno o godz. 16.00

omegastaryzamosc.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.