romek
sobota, 26 marca 2016, 15:26

Wielka tragedia piłkarzy Wólczanki!

Wyrazy wielkiego współczucia dla rodzin zawodników, którzy zginęli w wypadku. Bądźcie mocni życiem w RODZINIE I SAMI INDYWIDUALNIE dla …. pamięci TYCH WASZYCH NAJBLIŻSZYCH, którzy tak tragicznie zakończyli życie mając przed sobą tak wiele do zrealizowania, choćby …. TAK WIELKIE ŚWIĘTA WIELKANOCNE W RODZINIE. Wyrazy szczególnego współczucia dla klubu WÓLCZANKA – kolegów z drużyny, trenerów, kierownictwa klubu-działaczy, kibiców. Wyrazy współczucia dla społeczności piłkarskiej/sportowej na Podkarpaciu. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI. Oby inni poszkodowani w wypadku pozostali przy życiu.

POZOSTAJEMY Z WAMI WSZYSTKIMI WSPIERAJĄC DUCHOWO. Za społeczność piłkarską Lubelskiego ZPN – Zbigniew Bartnik prezes

===

Piłkarze zginęli w wypadku drogowym podróżując na mecz z Avią Swidnik. Nie żyją bracia Kamil i Rafał Pydych oraz bramkarz Patryk Szewczak, 18-latek pochodzący z Krasnegostawu. Szewczak to były zawodnik m.in. Brata Siennica Nadolna. Grał tez w Stali Mielec.

fz


Komentarze do 'Wielka tragedia piłkarzy Wólczanki!' (1)
  • lubaś6 lat temu Bezpośredni link

    Wielka tragedia młodych piłkarzy Patryk był naszym zawodnikiem, miał duży talent bramkarski a przede wszystkim był bardzo dobrze wychowany i grzeczny, mógł zrobić karierę w wielkiej piłce, wszyscy obserwowaliśmy jego postępy i cieszyliśmy się z jego postępów. Cóż Bóg w swej niezgłębionej tajemnicy chciał inaczej, a może to znak że w takim dniu jak Wielka Sobota nie należy rozgrywać meczy. Trzeba się nad tym poważnie zastanowić, a dziś rodzinie tragicznie zmarłych piłkarzy nie życzę wesołych świąt, bo takie nie będą, ale siły ducha, aby dzielnie znieśli tę tragedię Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.