romek
wtorek, 22 marca 2016, 11:35

Mateusz SZCZECKI trenerem w Akademii Piłkarskiej KS BRONOWICE Lublin

mateusz-szczecki-123777Po jednym z ostatnich treningów KS Bronowice, rodzicom przedstawiony został nowy szkoleniowiec! Trenera Piotra Wójcika zastąpił Mateusz Szczecki (foto), który już w przyszłym tygodniu oficjalnie poprowadzi swoje pierwsze zajęcia z młodymi piłkarzami żółto-biało-czarnych. Trener jest czynnym zawodnikiem z IV ligowym doświadczeniem posiadającym odpowiednie kwalifikacje do pracy z młodzieżą.

Obejmując stanowisko odpowiedzialny będzie za sprawy sportowe oraz organizacyjne grupy 2006/2007 (II). Dotychczasowy trener Piotr Wójcik oczywiście pozostaje w klubie. Jego zadaniem będzie poprowadzenie pozostającej od dwóch tygodni bez szkoleniowca grupy 2006/2007 (I).

Jednocześnie pragniemy poinformować, że od przyszłego tygodnia zajęcia wspomnianych drużyn odbywać się będą na orliku przy ul. Grabskiego. Szczegółowe terminy przekażemy wkrótce za pośrednictwem strony.

bronowicelublin.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.