romek
niedziela, 20 marca 2016, 14:23

P r o f i l e / Piotr PIEKARSKI * Na Arenie MOTOR wygrał 3:1 z TOMASOVIĄ * Bramka na 2:0 MISS bramek weekendu?

O takich golach mówi siępiekarski MISS bramek, a w folklorze kibiców często wręcz krzyczy – „stadiony świata”. W meczu Motor Lublin – Tomasovia na 2:0 podwyższył Piotr Piekarski (ur. 26 czerwca 1993). I ten gol na pewno do takich należy. Uderzenie z ok. 30 metrów zatrzymało się w sia w siatce jednej z bramek Areny Lublin.

Piotr Piekarski jest w w Młodej wychowankiem Motoru, gdzie rozpoczynał w juniorach. w 2010 roku grał w GKS Bełchatów, później grał w Polonii Warszawa i Termalice, by w 2014 roku wrócić do Lublina.

Motor pokonał w pierwszym meczu wiosny rywala z Tomaszowa 3:1. Wszystkie gole strzelili piłkarze związani z Motorem, bo honorowy gola dla gości był autorstwa Michała Brudza, wychowanka żółto-niebieskich.

Bramkę na 2:0 można obejrzeć w relacji TV Motor, na stronie motorlublin.eu

lb.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.