romek
sobota, 19 marca 2016, 07:15

P r o f i l e / Mikołaj SURUS (UNIA Wilkołaz) piłkarzem Tęczy Kraśnik

SurusNiezwykle miło nam ogłosić że w tym tygodniu doszło wreszcie do długo oczekiwanego przez kibiców i działaczy transferu. Kraśniczanin Mikołaj Surus zasili drużynę Tęczy Kraśnik i to już w nadchodzącej rundzie wiosennej.

„Miki” przez ostatnie sezony występował na pozycji bramkarza w Unii Wilkołaz i był pewnym punktem tej ekipy, która od wielu sezonów występuje w lidze okręgowej.

„Mikołaj mieszka w Kraśniku, to nasz człowiek i ciesze się, że wreszcie trafi do drużyny ze starej części miasta. Droga do Tęczy nie była prosta bo przymiarek było już kilka ale wreszcie udało się. Mam nadzieje że Mikołaj spotka się wkrótce z kolegami z Unii Wilkołaz w lidze okręgowej ale tym razem w koszulce Tęczy Kraśnik. Witamy na pokładzie.” – komentuje prezes Jacek Sarna.

W imieniu redakcji, zarządu i kibiców witamy Mikołaja i życzymy mu jak najwięcej meczów na zero z tyłu w Tęczy Kraśnik.

teczakrasnik.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.