romek
sobota, 19 marca 2016, 07:12

Nowe koszulki UNII Hrubieszów od firmy Carmax.

UNIAMiło nam poinformować, że Unia Hrubieszów otrzymała nowe koszulki rozgrzewkowe (przedmeczowe), ufundowane przez firmę Carmax Krzysztof Skrok. Swój debiut nowe koszulki będą miały podczas meczu ligowego Unii Hrubieszów z Granicą Dorohusk.

Koszulki zaprojektowała oraz wykonała polska firma KEEZA. Trykoty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego też koszulka rozgrzewkowa zachowała wysoki standard koszulek meczowych.

Dziękujemy firmie Carmax Krzysztof Skrok za tak miłą niespodziankę. Dziękujemy za owocną współpracę, która jest korzystna dla obu stron.

mksunia.futbolowo.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.