romek
środa, 16 marca 2016, 06:46

MOTOR Lublin wziął udział w „Nocy w Staszicu”

1W ostatni piątek reprezentacja Motoru Lublin wzięła udział w „Nocy w Staszicu”, imprezie organizowanej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie mieszczącym się przy Al. Racławickich 26.

W lubelskim liceum drużynę żółto-biało-niebieskich reprezentowali: Paweł Socha, Maciej Zagórski, Piotr Piekarski, Damian Falisiewicz, Rafał Król oraz trenerzy – Tomasz Złomańczuk i Karol Herda.

Zawodnicy Motoru pod czujnym okiem trenerów drużyny rozegrali z uczniami szkoły mecz w halową piłkę nożną, który poprzedzony został koszykarską rozgrzewką. Po spotkaniu, w którym padło wiele goli żółto-biało niebiescy wręczyli uczniom pamiątkowe kalendarze z autografami. Jak podczas każdej z wizyt Motorowców w szkole nie obyło się także bez wspólnych zdjęć z piłkarzami i trenerami.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej wizyty.

motorlublin.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.