romek
wtorek, 15 marca 2016, 08:06

70 lat Łady Biłgoraj * Premiera 13 maja 2016!!

LADA 70 LATDługo oczekiwany album „Łada Biłgoraj 1945-2015” zostanie ogłoszony drukiem 13 maja 2016 (piątek). Tego dnia o godz. 17 w barze „Memory Sport” w hali OSiR w Biłgoraju odbędzie się spotkanie byłych i obecnych piłkarzy, trenerów i działaczy Łady oraz sympatyków klubu i czytelników z autorem albumu. Już dziś serdecznie zapraszamy na to spotkanie, podczas którego autor opowie wiele ciekawostek z historii klubu oraz o tym, jak powstawał album.

Będzie można także nabyć ekskluzywnie wydaną publikację, w której znajdzie się ponad 600 archiwalnych zdjęć (najstarsze z 1939 roku), dotyczących biłgorajskiej piłki nożnej, oraz barwnie opowiedziana historia piłkarskiej sekcji klubu sportowego z Biłgoraja.

fc


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.