romek
poniedziałek, 14 marca 2016, 13:15

MEDIA / Marek CITKO w Piaskach

005W dniu wczorajszym na stadionie Piaskovii pojawił się Marek Citko, który obecnie jest menedżerem piłkarskim.

Dla młodszych fanów piłki nożnej informacja, że Marek Citko występował w kadrze narodowej seniorów, rozegrał w niej 10 meczów i zdobył 2 gole (z Anglią i Brazylią); 9 października 1996 w meczu eliminacji do Mundialu 1998 strzelił na londyńskim stadionie Wembley bramkę Anglikom, co uczyniło go jednym z najpopularniejszych polskich sportowców – w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski 1996, przeprowadzonym przez Telewizję Polską.

Czy obecność Pana Marka oznacza, że w Piaskovii szykują się spektakularne transfery? To okaże się już wkrótce.A póki co wczorajszy mecz sparingowy z zespołem Polesia Kock zakończył się porażką Piaskovii 0:2.

piaskovia.pl

PS. Wkrótce postaramy się bliżej przedstawić Marka Citko w „prasowym ABC”

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.